10:11
14 жовтня 2021 року

День захисника України - свято, що відзначається 14 жовтня у день свята Покрови Пресвятої Богородиці  водночас з Днем Українського козацтва. Це свято пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті  та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

У Бірківському ЗЗСО І-ІІ ступенів цей день пройшов під гаслом «Козацькому роду нема переводу» з метою вшанування мужності та героїзму захисників України, військових звитяг і традицій народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у сучасної молоді, бо ми також частинка нашої країни, і наше завдання - відроджувати і примножувати традиції українського народу. 

На урочистій лінійці діти  познайомилися з історією свята, пригадали відомі факти про козаків та щиро,хоча і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості.

До відзначення цієї дати, учні старших класів провели науково-літературну конференцію "Козацька моя Україна!", взяли участь у викладці літератури «Тої слави козацької повік не забудем». Цікавими для дітей були спортивні змагання з волейболу, присвячені захисникам України. 

А для учнів початкової школи були проведені спортивні козацькі забави, перегляд мульфільмів про козаків, вікторина «Що ми знаємо про козаків?» і творчі справи «Козачка і козак».

Протягом дня погляд учнів та працівників школи радувала створена фотозона «Ти- козак, я- берегиня», де діти могли сфотографуватися і відчути себе в образі…


    

Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!

Переглядів: 220 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: