14:17
День Гідності та Свободи 2022

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

 

Слова «гідність» і «свобода» рік тому були головними для українців, а сьогодні вони стали синонімами України для всього світу. І сьогодні День Гідності та Свободи - важливий день для кожного українця. Цей день не такий, як раніше! Таким він не був ніколи! Таким важливим і потрібним, адже саме зараз, саме у ці дні Україна відстоює свою Свободу і свою Гідність. Тому вчителі та вихователі Бірківської гімназії приділили велику увагу, аби донести та пояснити дітям важливість цього дня, необхідність відстоювати свою державу, права, свободу кожного українця, поважати один одного, підтримувати один одного у такі важкі часи.

Було проведено ряд заходів:

- перегляд мультфільмів про Гідність, робота з асоціативним кущем "Гідність - це...", розмальовки "Гідні вчинки" для 1-4 класів;

- інтерактивні заняття "Моя Гідність - Гідність України", перегляд відео роликів про День Гідності та Свободи, флешмоб "Мої права, мої свободи" для учнів 5-9 класів.

Переглядів: 115 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: