16:42
День Незалежності України

Моя прекрасна, вільна, незалежна,

Моє натхнення, гордість, цілий світ.

Моя любов велика та безмежна,

Моя свобода, мій легкий політ.

Моє коріння, мова солов‘іна,

Я вірю, скільки років не мине.

Ти житимеш у славі, Україно,

Вітаю з Днем народження Тебе!

 

Попри повномасштабну війну, ми не повинні забувати про свята нашої держави День Державного Прапора України та День Незалежності України. Цьогоріч День Незалежності України має для всіх українців особливе значення. У нас триває війна і окупанти скаженіють від своєї безпорадності. Українці ж продовжують гідно протистояти нелюдам й вражати світ своєю незламністю, силою та емпатією до тих, хто поруч. Саме зараз ми переживаємо історичний момент, наша нація гартується у боротьбі. Ми назавжди запам'ятаємо те, хто нам друг, а хто ворог. Працівники та учні Бірківської гімназії щиро вірять, що зовсім скоро гучно святкуватимемо нашу перемогу. А знаходиться свята вчителі з дітьми провели ряд заходів.

Класні керівники запропонували  всім взяти участь в акції  *ланцюг єдності*,коли потрібно зайти за посиланням на freeworldgathering.com, знайти своє місто на карті та вказати точне місце на головній вулиці, де будуть відзначати державне свято.

Також діти намалювали малюнки про Україну, одягнули вишиванку або футболку з патріотичною символікою та сфотографувалися для створення фотоколажу. Учні молодших класів виготовили  символічних ангелочків, вітальні листівки для підтримки захисників та разом із класоводами провели онлайн флешмоб «Хай у кожному серці дитини живе любов до України».

 А 24 серпня учні 6-9 класів  зустрілися  в ZOOM на загальній класній годині, де переглянули презентацію « Шлях України до незалежності», прочитали рядки поезій, приурочені до свята, та побажали всім переможного миру, незламності духу та терпіння.

Навіть у найскладніший час українці не втрачають свою віру у вільну та незалежну країну, тож нехай наша Україна залишається такою сильною та незламною, рідною та незамінною, процвітаючою та захопливою. З Днем Незалежності!

Міцній, Україно, процвітай! Нехай щасливим буде твій народ, незалежна – ти! Не забувай гордою ходою завжди йди вперед! Нехай розвіє вітер над тобою хмари грозові, чорні, як ніч. Нехай мир буде, радість і спокій, а біди і печалі нехай йдуть геть!

 

Переглядів: 161 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: