18:18
День Соборності України

Українська мрія - єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря 22 січня – дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР, а з грудня 2011 року святкується як День Соборності та Свободи України. 


До Дня Соборності України в Бірківській гімназії було проведено низку заходів:  виставка літератури за темою" Шлях України до соборності ", гра- квест "У пошуках Акта Злуки" для 5-9 класів, патріотична вікторина "Що я знаю про Україну ",  флешмоб " Соборна.Вільна.Незалежна"
Для учнів початкової школи класоводи провели виховний захід  "Захід, схід - одна країна. Це - соборна Україна!", під час якого діти складали пазли, розгадували кросворди на патріотичну тематику. На завершення  школярі склали живе серце - як символ духовної єдності та любові до України.
Проведені заходи посилили віру в те, що територіальна цілісність нашої Батьківщини навіки залишатиметься непорушною. Ми ще більше упевнилися, що «Україна – єдина країна». Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! 

 


СЛАВА УКРАЇНІ!!!  ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Переглядів: 232 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: