14:01
День ЗСУ

6 грудня ми відзначаємо  День Збройних сил України. Це свято тих, хто просто зараз боронить нашу країну від підступного ворога. Свято тих, завдяки кому ми можемо жити, працювати, почуватися в безпеці. Цьогоріч це свято важливе як ніколи.

Ми вже не раз говорили і не втомлюємося повторювати: підтримувати наших воїнів можуть і мають  усі. І справа не лише у грошах, моральна підтримка не менш важлива! Насправді наші захисники дуже радіють, коли на фронті отримують вісточки із мирного життя – листи і малюнки від дітей, смаколики тощо.  То ж у Бірківській гімназії ще задовго до 6 грудня діти разом із вчителем трудового навчання Кагіровою І.А. взялися  створенню таких чудових речей, що справді надихають і мотивують? Тим паче, що скоро Різдво та Новий рік, і в цей час ми всі як ніколи віримо в світло, чудове майбутнє та Перемогу.

Виготовлення ялинкових прикрас та листівок, створення тематичних малюнків захопило учнів.

Старшокласники провели акцію « Пошта для передової». Вони написали листи з найщирішими словами вдячності та побажаннями, виготовили скриньку та передали захисникам.

А 19 грудня плануємо  у стінах гімназії влаштувати благодійний ярмарок, а отримані кошти передати на потреби ЗСУ.

Усі ми поважаємо та захоплюємося воїнами ЗСУ, але скільки ми насправді знаємо про Збройні сили? От наприклад, чи зможуть учні (без інтернету!) перерахувати всі роди військ? А хто їх очолює? Тому ми запропонували школярам  дізнатися більше про Збройні сили нашої країни, переглянувши пізнавальне відео.

 

 1-4 класи працювали над колективно-творчою справою "Слава ЗСУ", виготовивши плакат, який передадуть військовим; оформлювали листівки для наших захисників та захисниць; виготовляли патріотичні браслети.

 

 

 

Переглядів: 121 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: