![](/_nw/1/s95490622.jpg)
![](/_nw/1/s79265570.jpg)
На днях до гімназії завітали колишні випускники нашої школи, які зараз боронять країну. Учні і вчителі були раді зустрічі. Вони запитували, слухали, вітали зі святом, вручали подарунки. Дехто брав навіть автограф... Адже діти мають знати про тих, хто їх захищає!
![](/_nw/1/s16764666.jpg)
ЗСУ – сила та гордість нашої країни. ЗСУ – це наша надія, віра в майбутнє. Відважні, вмотивовані та незламні духом – кожного дня вони роблять для України неймовірне. Нам залишається тільки вірити в них, пишатися та допомагати всім, чим тільки можна. За кожен день нашого життя, за кожну хвилинку та можливість робити свою справу дякуймо ЗСУ! Вірмо в нашу армію та в нашу Перемогу! Слава Україні!
![](/_nw/1/s40423774.jpg)
![](/_nw/1/s78109384.jpg) |