14:16
Громадський бюджет на дитячі мрії. Голосування

Початок нового навчального року... Сьогодні 5 вересня 2022 року...Чим цей день важливий для нашої гімназії і не тільки?.. Так! Саме 5 вересня  стартувало голосування за проєкти у конкурсі «Громадський бюджет на дитячі мрії», що організували в межах ініціативи проєкту #DEСIDE спільно з громадами-партнерами.

Всього на голосування від Бірківської гімназії подано три проєкти:

  • № 14 «Створення інтерактивного простору із зоною відпочинку в Бірківській гімназії»;
  • № 15 «Зона відпочинку із міні-кінотеатром у одному з кабінетів»;
  • № 16 “Створення коворкінг-центру з використанням сучасних інформаційних технологій для Бірківської гімназії”.

Нагадуємо, що готувати проєкти учнівські команди розпочали ще до війни. Саме під час їх написання, об'єднавшись, діти навчилися в першу чергу правильно писати проєкти, а також складати кошторис, визначати пріоритетні напрямки, планувати. Безумовно, такі навички знадобляться дітям як у подальшому навчанні, так і загалом в житті. 

З початком війни питання шкільного громадського бюджету стало на паузу і подальша доля проєктів була невідома. Проте, враховуючи складну ситуацію в нашій країні, партнери зі швейцарсько-українського проєкту DECIDE прийняли рішення, попри війну, все ж підтримати дітей заради їх майбутнього. 

Зрозуміло, що однією із умов реалізації проєктів є співфінансування від  Білоцерківської громади. Таким чином бюджет ШГБ загалом складається з місцевого бюджету та  коштів від швейцарських партнерів. Варто зазначити, що ці кошти є цільовими і не передбачають інше призначення, окрім галузі освіти.

Всі матеріали, обладнання для проєктів-переможців ШГБ буде придбано партнерами від DECIDE спільно із командами закладів освіти до кінця цього року.

У закладі створена лічильна комісія. Діти вже віддають свої голоси у паперовому варіанті, але це можна зробити і в електронному на платформі e-DEM.

Тож голосуємо!!! Підтримуємо дітей! Нехай дитячі мрії здійснюються!

Щиро вдячні всім, хто долучився до написання проєктів, а також хто віддасть свої голоси задля втілення учнівських ідей!

Переглядів: 111 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: