16:41
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

 Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба в  країні.

       Наші учні  приєдналися до проведення Всеукраїнської акції «Голуб миру», де власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації, бо хочуть зростати здоровими і щасливими в мирній державі.

       Класними керівниками протягом дня проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», а у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом». Учні взяли участь у флешмобі « Ми за мир» та зробили фото на пам’ять( деякі діти та педагоги і одягатися символічно), переглянули відео про походження свята Дня миру, виконали завдання онлайн-вікторини, а молодші школярі переглядали відео та виготовляли голубів миру протягом виховного заходу "Ми - українці! Ми за мир!"

       Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

 

Мир- це не все,

Але все без миру- ніщо.

 

Переглядів: 206 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: