15:27
Міжнародний день сім'ї

       

          Травень щедрий на родинні свята. Щороку в другу неділю  місяця ми традиційно святкуємо  День Матері, а 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї. Ці свята народилися з безмежної  любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить  на самостійну дорогу.

         У  Бірківському закладі загальної середньої освіти заздалегідь готувалися до відзначення Дня сім’ї. Це свято є значимим, адже кожній людині, особливо дитині, потрібні батьки, сім’я, домівка. Діти  вітали своїх рідних зі святом, взяли участь у виставці малюнків «Я- щаслива дитина». Класні керівники провели виховні бесіди на тему «Книга сімейних історій», де учні висвітлювали сімейні традиції, цікаві історії з життя ,пригоди сім’ї. Кожна дитина намагалася розповісти про своїх рідних, похизуватися вміннями тата чи мами, повідомити про традиції відзначення родинних свят чи просто сказати: «Я – щаслива дитина, бо в мене є родина».

       І дійсно. Мати родину- це велике щастя. Хто ще може підтримати, втішити, допомогти, вислухати та дати слушну пораду, як не найрідніші люди.

     Вітаємо всіх з Міжнародним днем сімї. Миру та злагоди. Нехай у кожній родині завжди панують любов та взаєморозуміння.

Переглядів: 199 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: