10:22
Останній дзвоник 2022

     

  Наприкінці травня завершуються освітні заняття  у школах. Добіг кінця і 2021-2022 навчальний рік. Ми всі запам’ятаємо цей рік тому, що він став роком неочікуваних викликів, тривог, хвилювань і небачених перемог!

І незважаючи на критичну ситуацію, що склалася у нашій країні, вся шкільна родина Бірківської гімназії зібралася 26-27 травня 2022 року  на святі «Останній дзвоник-2022».

      Класоводи намагалися якнайкраще організувати закінчення непростого навчального року для своїх учнів. Були квести та ігри, створення відео для батьків та дітей, залучення учнів до Всеукраїнського останнього дзвоника,  теплі слова директорки гімназії з нотками  мрій про щасливе майбутнє.  Щирі привітання з побажаннями безхмарного мирного неба і веселих літніх канікул прозвучали від усіх педагогів школи.

      Але найбільш хвилюючим цей день був для випускників 4 та 9 класів.

Класовод Пятак Євгенія Миколаївна не могла не організувати для своїх дітей хоч маленьке, але свято. Воно відбулося під гаслом «Школа – весела сімя! Ми єдині у своїх думках! До побачення четвертий клас!». Четвертокласники урочисто отримали свідоцтва про закінчення початкової школи та дипломи, пригадали миттєвості шкільного життя за чотири роки навчання, обмінялися привітаннями і побажаннями і, звичайно, зробили фото на память. Свято пройшло з радісним настроєм, вірою і надією  в завтрашній день!

      Пролунав останній дзвоник на подвір’ї рідної школи і для наших випускників- дев’ятикласників. Належить їм майбутнє, і їм долати сходинки життя, вони – надія наша, наша зміна, вони – це наше світле майбуття! Учні послухали напутні слова і побажання від наставників та разом із першокласником продзвеніли шкільним дзвоником, який всі дев’ять років кликав їх на урок.

      Шановні випускники, нехай вам не забракне сміливості та наполегливості твердо крокувати до обраної цілі!  Щасливої життєвої долі і мирного неба!

      Ось  так і продзвенів останній дзвоник в цьому навчальному році. Попереду дітей чекає яскраве та різнобарвне літо. Дорогі діти! Набирайтеся сил, здоров’я, прагнення до знань, і до зустрічі…

 

 

 

Переглядів: 160 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: