10:19
Прощавай, 9 клас!

Школа — велика дитяча країна,

    В ній відкривається білий наш світ.

                                                         Тут пізнає себе кожна дитина,

                                                         І відправляється звідси в політ...

      У житті кожної людини настає цей  хвилюючий день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого?

      17 червня 2022 року в  нашій школі відбулось урочисте  вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту учням 9 класу. Зважаючи на ситуацію в країні, ми не проводили гучних  святкувань. Захід пройшов скромно, але хвилююче. Яскраво і символічно прибраний клас, святкове вбрання, щирі посмішки та сльози на очах…

       Ось і промайнули 9 років, вони були сповнені переживань, успіхів, поразок. Та школярі подолали всі труднощі й отримали свої перші в житті документи про освітуА підтримати їх  прийшли батьки, рідні, друзі. До вітань директора приєдналися вчителі, батьки.

         Випускники, обравши самостійний шлях, вирушать  у доросле життя, нехай вони і продовжать навчання в школі, але то буде інша історія, інша школа, інший клас…

       Ми щиро віримо, що здобуті знання та вміння допоможуть нашим випускникам у формуванні успішної життєвої дороги. Ми  вітаємо дев’ятикласників з отриманням свідоцтв і бажаємо їм міцного здоров’я, наснаги й перемог, сили, витримки та мирного неба над головою.

       А  школа сьогодні  чимось схожа на осіннє дерево, від якого відриваються і відлітають нехай три, але яскравих, неповторних листочків- наших випускників. Що чекає їх в майбутньому? Як складеться їхня доля?

До школи прийдуть нові діти і вона, як турботлива мати, буде виховувати їх, навчати, наставляти і випускати в життя.
         
Дорогі випускники! Запам'ятайте себе такими юними, красивими, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на здійснення всіх мрій та сподівань. А дороговкзом хай будуть слова Марії Терези:

Життя - це шанс. Скористайся ним!
Життя - це краса. Милуйся нею!
Життя - це мрія. Здійсни її!
Життя - це виклик. Прийми його!
Життя - це обов'язок. Виконай його!
Життя - це скарб. Бережи його!
Життя - це любов. Насолоджуйся нею!
Життя - це удача. Шукай цю мить!
Життя таке чудове. Не марнуй його!
Це твоє життя. Бережи його!
Не заплямуй доброго імені свого роду, честі школи, котра дала тобі  путівку в життя.
         

Щасливої вам дороги!

 

 

Переглядів: 175 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: