16:16
Скажи булінгу "Ні"

В наш час проблема булінгу (цькування) стала доволі розповсюдженим явищем: в багатьох країнах світу серед дітей набувають поширення прояви жорстокості, агресії та психологічного тиску.

Вчителі Бірківського НВК вважають, що краще проводити профілактичні заходи щодо булінгу, ніж протидіяти вже виявленим ситуаціям цькування. Тому класні керівники та практичний психолог приділяють велику увагу роз’ясненню причин, проявів та протидій цього негативного явища.

У рамках проведення тижня протидії булінгу було проведено багато заходів відповідно до віку дітей, задля того, щоб пояснити та навчити їх розуміти свої емоції, боротися зі злістю та незадоволенням, вміти сказати «Ні» заохочуванню познущатися з когось, вмінню відстоювати свою думку соціально-дозволеними методами. Задіяні були і вихованці дитячого садка, які вчилися вирішувати конфлікти, миритися та пробачати.

 

Важливим аспектом в протидії булінгу є співпраця з батьками, з сім’ями в цілому. До Бірківського НВК завітала Козир Маргарита Сергіївна - інспектор з новінальної превенції сектору превенції Великобагачанського відділу поліції. На цій зустрічі були присутні учні та батьки, які мали змогу особисто поспілкуватися із інспектором.

Переглядів: 337 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: