14:44 Тиждень біології | |
В рамках тижня біології були проведені такі заходи: - конкурс малюнків "Бережімо природу"; - конкурс на кращий догляд за флорою класної кімнати; - перегляд відео "Цікаві факти про тварин"; - вікторина серед учнів молодших класів "Біологічні всезнайки"; - брейн-ринг для учнів старшої школи. Метою проведення тижня є: * виховати любов до предмету; *розвивати інтерес до предмету; *розширити кругозір. Впродовж 5-ти днів учні були активно задіяні до проведення всіх заходів. Майже всі учні взяли участь у конкурсі малюнків. Учні боролися за перемогу в конкурсі на кращий догляд за флорою в класі, але перемогу здобули учні 2 класу. Діти були активними учасниками вікторини "Біологічні всезнайки". Вони відгадували загадки та відповідали на запитання. Для учнів 5-8 класів був проведений біологічний брейн-ринг. Всі найактивніші учасники нагороджені грамотами і призами. | |
|
Всього коментарів: 0 | |