18:00
Всесвітній День читання вголос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував міжнародний освітній проєкт «LitWorld» у 2010 році. У 2023 році Всесвітній день читання вголос відзначається 1 лютого.
Цей день присвячений силі грамотності та тієї радості, яка виникає, коли ми розповідаємо вголос цікаві історії в сім'ї, класі чи в колі друзів.
Читання вголос- річ надзвичайно корисна. Воно стимулює  розвиток мозку, наповнює твій словниковий запас, розвиває уяву та увагу, залучає візуальне та слухове сприйняття, а також моторну активність ( рухи губами). Під час читання вголос проявляється ефект автореференції – схильність людини краще запам’ятовувати інформації.
Учні нашої  гімназії не забули про свято.


І на уроках вголос почитали, і поезії напам’ять виразно продекламували, і квест пройшли, із завданнями вікторини справилися...  Не побоялися читати вголос на відео, потренувалися у виразному читанні казок та оповідань ... А скільки нового дізналися...
Ось ви знали, що відому на весь світ книгу « Аліса в Країні Див» було заборонено в  Китаї через наявність у ній звірів, що розмовляють..
Тож читайте побільш вголос і дізнавайтеся щось цікаве!

Переглядів: 192 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: