16:19
Зустріч з дільничим інспектором

9 листопада 2019 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» до Біркіського НВК завітав дільничний інспектор поліції Фененко Євген Петрович .

Під час зустрічі була проведена роз’яснювально-профілактична бесіда з учнями 1-9 класів  щодо вчинення правопорушень.

Дільничний інспектор розповів  про неприпустимість скоєння  правопорушень, довів до відома, з якого віку настає адміністративна та кримінальна  відповідальність. Розповів про шкідливість вживання алкоголю та наркотиків, та як вони впливають на організм в цілому. Окрім загальної теорії, під час правової бесіди поліцейський нагадав дітям і основні правила безпечної поведінки, розповів про конкретні неприємні ситуації, у які можна потрапити через власну необережність і як їх уникнути. Діти брали активну участь у бесіді, просили пояснити конкретні правові ситуації, ставили питання за темою зустрічі. Працівник поліції дав змістовні відповіді на запитання учнів та вчителів, які є актуальними для нашої школи.

Євген Петрович постійно цікавиться проблемами освітнього процесу Бірківського НВК та надає кваліфіковані поради для їх вирішення.

До бесіди долучилися представники патрульної служби, які наголосили на необхідності дотримання правил дорожнього руху.

Після зустрічі дільничний інспектор разом із класними керівниками, практичним психологом, директором НВК та в.о. старости Бірківського старостинського округу відвідали родини різних категорій для проведення розяснювальної роботи.

 

Переглядів: 283 | Додав: Olia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: