![](/_nw/0/s57363902.jpg)
День Святого Валентина - це час любові, щирості, радісних емоцій та довгоочікуваних валентинок. Не обійшла така атмосфера і Бірківський НВК. Організаторами святкували стали учениці 8 класу Самовик Аліна і Никін Анастасія, які з допомогою класного керівника Антоніни Олексіївни організували загальношкільний захід.
![](/_nw/0/s48209711.jpg)
Учениці розказали історію свята, особливості святкування у різних країнах. Були проведені цікаві та веселі конкурси для менших учнів, які допомогли їм стати більш дружнішими та розкутими.
Вес
...
Читати далі »